درباره ما

درباره ما

بهترین خدمات، کوتاه ترین زمان، کمترین هزینه

نمیتوان انتظار داشت شما هم به اندازه ما از سپردن خودرویتان اطمینان داشته باشید. سوابق درخشان کلیه کارشناسان در مجموعه itunecars از یک سو، ارائه گزارشات جزبه جز از سوی دیگر و همچنین گارانتی خدمات برای شما این تعلق خاطر را به وجود می آورد که سلامت خودروی خود را برای همیشه به ما بسپارید.
مجموعه بزرگ itunecars

تیم تخصصی سرویس اتومبیل

در مجموعه itunecars  کلیه خدمات تخصصی مکانیکی، جلوبندی، صافکاری، نقاشی و سرویس های موتوری برای اولین بار در ایران به صورت مکانیزه و آنلاین ارائه می شود. کارشناسان مجرب و متعهد با سالها تجربه در حوزه تعمیرات تخصصی خودرو آماده ارائه کلیه خدمات تخصصی برای انواع خودرو هستند. در مجموعه itunecars می توانید از وضعیت اولیه خودرو به صورت مستند مطلع شده و از وضعیت لحظه ای آن تا زمان تحویل در سیستم استعلام مجموعه نیز آگاه شوید. این سیستم منحصر به فرد برای اولیه بار در ایران با هدف رضایت خاطر مشتریان، اطلاع از زمان، هزینه و وضعیت خودرو تهیه شده و بستر ارائه بهترین خدمات در پایتخت را فراهم کرده است. محل مجموعه itunecars  در شرق تهران است و اعزام کارشناسان برای بررسی و تعمیر خودرو با هماهنگی قبلی به کلیه نقاط تهران و حومه انجام می شود.

ديسك هاي چرخ نياز به تاب گيري دارد!

به طور طبیعی روغن موتور یک وسلیه مصرفی است و به مرور زمان کم می شود اما انتخاب روغن موتور مناسب، طراحی موتور، کارکرد موتور در دمای بالا، اشکالات فنی و روغن سوزی و … از دلایل مصرف زیاد روغن موتور هستند.